Biz Kimiz?

NevTek, yurtiçi ve yurtdışı anahtar teslim özel inşaat projeleri ve katma değerli tıbbi cihaz ithalat, satış&pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere 2005 yılında Ankara da kurulmuştur.

Yıllar içerisinde edindiği deneyim sayesinde, medikal teknolojileri kullanarak gerek yurt içinde gerekse yurtdışında anahtar teslim hastane projelerinde yer aldığı gibi yine uluslararası alanda Robotik Mobil Sahra Hastane Çözümleri alanında hizmet vermektedir.

“Çözüm Ortağınız” sloganı ile yola çıkan firmamız, faaliyet alanlarının önde gelen firmaları ile işbirlikleri yapmakta ve Türkiye/Bölge tek yetkili temsilcisi olduğu çözümlerle yaşam kalitesini artıran son teknoloji ürünleri kurumsal veya kişisel amaçlı olarak kullanıcıların hizmetine sunmaktadır.

Sağlık alanında karşılanmayan ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmaktayız.

Çözümlerimize ilişkin resmi/özel kurumlar, uluslararası kuruluşlar, STÖ ler, meslek örgütleri vb ile seminer çalışmalarımız-eğitim faaliyetlerim devam etmektedir.

Proje yönetimi sayesinde cihaz, donanım ve sistem ihtiyaçlarınızı karşılayarak, yüksek kalitede ekipman temini için, ekonomik açıdan da maliyet ve karlılık konusunda en yüksek verimi almak için çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Ayrıca geleceğin tarımsal faaliyeti olarak nitelendirilen topraksız tarım seralarının anahtar teslim kurulumunu yapmakta, eğitim ve danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Sunduğumuz ürün ve çözümlere ilişkin olarak, temsilcisi olduğumuz firmalar alanlarında lider kurumsal şirketleridir.

Çözümlerimizin referansları, marka değeri ve altyapısı bulunmaktadır.

Bu anlamda marka ürünleri temsil etmenin huzurunu ve sorumluluğunu taşımaktayız.

Çözümlerimizin ortak paydası ve bizi diğer firmalardan ayıran unsur olarak; fonksiyona yönelik çözümler olması ve kullanıcı dostu olması ön plana çıkmaktadır.

Çözümlerimiz sayesinde pratik, güvenli ve maliyet etkin bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz.

Ayrıca çözümlerimizin kalibrasyon ihtiyacının olmaması ve ilave bakım maliyetlerinin bulunmaması tercih edilirliğimize katkı yapan bir diğer önemli ayırt edici unsurdur.